نتایج جستجو برای عبارت :

فیلم برنامه سمت خدا "درمان وسواس فکری و عملی" - استاد فرحزاد

سلام علیکماستاد فرحزاد در برنامه سمت خدا، در 9 جلسه به موضوع "درمان وسواس فکری و عملی" پرداختند.  مجموعه سخنرانی های (سمت خدا) حاج آقای فرحزاد در کتابی با عنوان "وسواس : راه کارهای پیشگیری و درمان" در 213 صفحه توسط انتشارات "طوبای محبت" منتشر گردید. دانلودجلسه اول:

ادامه مطلب
آموزش درمان وسواس + کتاب + سخنرانی
برای درمان وسواس ما برای شما «خود درمانی» را توصیه می‌کنیم.
خب حال چگونه خودتان، خودتان را درمان نمایید؟ جوابی است که با گوش دادن به سخنرانی‌های زیر و مطالعه کتاب معرفی شده به آن خواهید رسید.
1- سخنرانی آیت الله فاطمی نیا  «وسواس و درمان آن»

این سخنرانی در قالب دو جلسه صوتی بوده که میتوانید از لینک زیر دانلود نمایید. (مدت زمان جلسه اول: 46:48 / مدت زمان جلسه دوم: 50:21)

2- سخنرانی شهید مطهری «وسواس و درمان آن»
در

وسواس همسر در مسائل جنسی

درمان وسواس جنسی

وسواس عموما به دو دسته وسواس فکری و عملی تقسیم می‌شود. همان‌طور که می‌دانید لازم است حتما برای درمان وسواس از هر نوعی که باشد اقدام کنید. دارو درمانی به‌علاوه رفتاردرمانی توام می‌تواند مشکل وسواس را حل کند.
ادامه مطلب
امروزه راه‌های زیادی برای درمان وسواس وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها بهره‌مند شوید. وسواس تمام جنبه‌های زندگی فرد مبتلا و روابطش با اطرافیان را تحت تأثیر قرار می‌دهد. در وسواس فکری عملی گاه زندگی اجتماعی و فردی مختل می‌شود. رفتارهای وسواس گونه فرد را از پیشرفت در زندگی باز می‌دارند. همچنین افکار منفی و وسواسی در مورد امور خود شخص را آزار می‌دهد و دائما او را دچار اضطراب و استرس می‌کند. اختلال وسواس اگر به موقع درمان نشود، تا سال‌های

وسواس همسر در مسائل جنسی

درمان وسواس جنسی

وسواس عموما به دو دسته وسواس فکری و عملی تقسیم می‌شود. همان‌طور که می‌دانید لازم است حتما برای درمان وسواس از هر نوعی که باشد اقدام کنید. دارو درمانی به‌علاوه رفتاردرمانی توام می‌تواند مشکل وسواس را حل کند.
شاید گمان کنید وسواس ربطی به مسایل زناشویی ندارد اما اختلال وسواس می‌تواند شامل عقاید، تصاویر ذهنی- تکانه‌ها و افکار مزاحم و مکرر (وسواس فکری) یا الگوهای مکرر رفتار یا فعالیت‌های مزاح
مجموعه سخنرانی های (سمت خدا) حاج آقای فرحزاد در کتابی با عنوان "وسواس : راه کارهای پیشگیری و درمان" در 213 صفحه توسط انتشارات "طوبای محبت" منتشر گردید. دانلود
جهت مشاهده فیلم سخنرانی های برنامه سمت خدا در 9 جلسه کلیک نمایید.

مطالعه آنلاین کتاب: 
iframe#ifrm {width:100%;min-height:710px;border:0px;margin: 5px;}

(function() {var ifrm = document.createElement('iframe');ifrm.setAttribute('id', 'ifrm');var el = document.getElementById('marker');el.parentNode.insertBefore(ifrm, el);ifrm.setAttribute('src', 'https://www.ghbook.ir/read/fa-IR/14390');})();

اختلال وسواس فکری عملی (OCD) یکی از انواع اختلالات اضطرابی رایج در بین افراد است که پیامد‌های نامطلوبی بر زندگی فرد می‌گذارد. این اختلال با استرس و اضطراب برای فرد مبتلا همراه است. در زمانه‌ای که وقت بسیار ارزشمند است، وسواس فکری عملی مانع شما در رسیدن به کار و فعالیت روزانه می‌شود و روند پیشرفت شما را کند می‌کند. فرد مبتلا به اختلال وسواس فکری عملی از بیماری خود آگاه است اما نمی‌تواند از دست افکار وسواسی و بیمارگونه‌ی خود رها شود. فرد وس
علت بروز وسواس در کودکان چیست؟ علائم وسواس دوران کودکی کدام‌اند؟ وسواس از جمله اختلالات روانی مشترک بین کودکان و بزرگسالان است که اغلب با ایجاد افکار و احساسات آزارنده، رنج روانی بسیاری را برای فرد فراهم می‌کند. از آنجایی که کودکان ظرفیت روانی کمتری برای تحمل اضطراب دارند ابتلا به وسواس می‌تواند منجر به مشکلات مضاعفی در آن‌ها شود و در نتیجه عملکرد بزرگسالی را نیز تحت تأثیر قرار دهد. آگاهی از نشانه‌ها و علل بروز وسواس در کودکان برای وال
وسواس شستشو به صورت رفتار یا فکری تکرار شونده است که فرد در کنترل آن ناتوان است و خودش هم رضایتی از آن ندارد. انجام ندادن رفتارهای وسواسی باعث اضطراب افراد مبتلا به این اختلال می‌شود و اما انجام دادن مداوم آن اضطراب فرد را کم نمی‌کند، بلکه تنها در مقطع زمانی کوتاه فرد را آرام می‌کند. با این حال شدت رفتارهای شستشو کم نمی‌شود و فرد همیشه یک نوع اجبار برای انجام آن‌ها در خود احساس می‌کند. این چرخه‌های وسواس گونه می‌تواند بسیار تکرار شوند
افراد مبتلا به این بیماری، دچار وسواس‌های فکری و عملی شدید به شکل کلیشه ای، تکراری و تا حدی خارج از کنترل می‌باشند که معمولا باعث ایجاد ناراحتی و اضطراب در آن‌ها می‌شود.

به گزارش : بسیاری از ما دارای وسواس در زمینه‌های مختلف هستیم اما در بعضی از افراد، نوع و میزان این وسواس به گونه‌ای متفاوت و ملموس می شود که شکل بیماری پیدا می‌کند.
ادامه مطلب
آیا می دانید چه نوع رفتار هایی نشان دهنده وجود سندروم یا اختلال وسواس در افراد است؟ و آیا می دانید وجود این رفتار ها چه تاثیری در زندگی شخصی و زناشویی افراد دارد؟ افراد مبتلا به اختلال وسواس به طور معمول از افکار مزاحم، آزار دهنده و تکرار شونده برخوردار هستند که نتیجه آن انجام اعمال و رفتار هاییست که از حوزه اختیار آن ها خارج است. در این مطلب درباره علائم سندروم وسواس، پیامد ها و راه حل های بهبود زندگی در ازدواج با افراد وسواسی توضیحاتی ارائ
وسواس پوست کنی یا دراماتولومانیا یعنی میل افراطی به کندن پوست در نواحی مختلف بدن. افراد مبتلا به این اختلال نمی‌توانند در مقابل وسوسه کندن پوست خود مقاومت کنند و این مسئله می‌تواند برای آن‌ها مشکلات جدی ایجاد کند. با این حال بسیاری آن را یک اختلال جدی قلمداد نمی‌کنند، افراد دارای این اختلال ممکن است آگاهی کافی درباره‌ی آن نداشته باشند و یا شرم داشته باشند آن را با کسی مطرح کنند. در ادامه مقاله به توضیح بیشتر اختلال پوست کنی، علائم و نشا
مهم ترین افکار وسواسی شایع در اختلال وسواس
جدیدترین مقالات در مورد اختلال وسواس و مشاوره وسواس را در سایت روانشناسی مشاورانه مطالعه کنید.
اگر ویژگی های زیر را دارید، باید نگران وسواس باشید.
وسواس به شما و خانوادتان ضرر می رساند.
وسواس آلودگی
وسواس از دست دادن کنترل
وسواس کمال طلبی
وسواس صدمه
وسواس های مذهبی
وسواس افکار جنسی ناخواسته
رفتارهای وسوای شایع
شستن و پاک کردن
وارسی و چک کردن
تکرار کردن
اعمال وسواسی ذهنی

روش های درمانی وسواس در
خورشت فسنجان بادام و گردواین خورش خوشمزه برای درمان بسیاری از بیماری هایی که از سردی ناشی می شود مثل ام اس، صرع، وسواس، افسردگی، اختلالات عصبی و روحی و ... از سوی استاد حسین خیراندیش توصیه شده است که بسیار مقوی و مصرف آن هفته ای سه وعده سودمند است.
ادامه مطلب
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
بهترین و سریعترین راه درمان وسواس پس از سالها تحقیق
...اگر دقت کنید اکثر افراد ی که به بیماری وسواس مبتلا هستند ،افرادی هستند که گرایشات معنوی و مذهبی در آنان نسبت به اطرافیانشان بیشتر بوده است
واگر این افراد باخود خلوت کرده و چند دقیقه در حال خود تفکر کنند به این نتیجه میرسنم که تمام این حساسیت های شدید بهداشتی و عبادی تحریکی از طرف شیطان است.
برای درمان فرد وسواسی کار زیادی از دست ا
اجاره سوییت ارزان در تهران فرحزاد
اجاره سوییت ارزان در تهران فرحزاد یک واحد تمیز و بسیار خوش نور در ساختمانی ۶ طبقه می باشد. سوئیت در طبقه چهارم قرار دارد. ساختمان فول امکانات است. مساحت واحد ۴۸ متر مربع است. یک خواب ، کف پوش سرامیک ، نورپردازی عالی و ... از مزایای این سوئیت هستند.
ویژگی های کلی اجاره سوییت ارزان در تهران فرحزاد
دارای آسانسور
دارای پارکینگ، انباری، نگهبان و درب ریموت دار
موقعیت محلی بسیار عالی
کوچه دنج
دسترسی آسان به مراکز فرو
توضیحات فایل:
دانلود پروتکل اختلال وسواس بی اختیاری با فرمت word
کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه پروتکل اختلال وسواس بی اختیاری می باشد که با فرمت ورد در ۱۲ صفحه قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
یک پروتکل نمونه درگروه درمانگری شناختی –رفتاری اختلال وسواس بی اختیاری
این پروتکل ۱۴ جلسه ای برای گروه درمانگری مبتنی بر درمان های استاندارد مطرح شده توسط استکتی ۱۹۹۳
وسواس در ادبیات فارسی
وسواس در ادبیات فارسی

دسته بندی
تاریخ و ادبیات

فرمت فایل
docx

حجم فایل
29 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
35

وسواس در ادبیات فارسی
فهرست مطالب
عنوان                                       صفحه
وسواس
وسواس در ادبیات فارسی
«لغت وسواس»
«ماهیت وسواس»
«تظاهرات بالینی و طبقه بندی»
«آثار و نشانه های وسواس»
«صورت های وسواس»
«انواع وسواس»
وسواس تقارن چیست؟
عوامل اثر گذار در شکل گیری وسواس تقارن
«علت‌ها»
«روان رنجوری
وسواس چیست 
وسواس یک ایده، فکر، تصور، احساس یا حرکت مکرر یا مضر است که با نوعى احساس اجبار و ناچارى ذهنى و علاقه به مقاومت در برابر آن همراه است. بیمار متوجه بیگانه بودن 
حادثه نسبت ‏به شخصیت‏ خود بوده از غیرعادى و نابهنجار بودن رفتار خود آگاه است. روان شناسان وسواس را نوعى بیمارى از سرى نِوروزهاى شدید مى ‏دانند که تعادل روانى و 
رفتارى را از بیمار سلب می کند و او را در سازگارى با محیط دچار اشکال مى ‏سازد و این عدم تعادل و اختلال داراى صورت
اختلال شخصیت وسواسی جبری یکی از انواع اختلالات شخصیت است که در دسته‌ی اختلالات وسواس فکری عملی نیز جای می‌گیرد. این اختلال مانند سایر اختلالات شخصیت مزمن است و کل سبک زندگی فرد و نحوه برقراری ارتباطات او را تحت تأثیر قرار می‌دهد. افرادی که وسواس جبری دارند معمولاً کسانی هستند که دیگران آن‌ها را به عنوان افراد بسیار خشک، سخت‌گیر، بدون انعطاف، منظم و با برنامه‌ریزی دقیق می‌شناسند. در ادامه متوجه می‌شوید که این افراد نیاز به مشاوره روان
شاگرد به استاد : راز خوشبختی در چیست ؟

استاد : هرگز همنشین احمق ها نشو و با آنها بحث نکن !
 شاگرد : فکر نکنم این راز خوشبختی باشه!

استاد : بله , حق با شماست !!

اگر به گفتگوی کوتاه  استاد و شاگرد که در بالا ذکر شد توجه کنید و رعایت شود

سریعتر به یک برنامه نویس حرفه ای و کار بلد تبدیل میشوید

کاری به کسی نداشته باشید به راهتان با قدرت ادامه بدید

حتما سریعتر از آنچه فکر میکنید موفق میشوید و به اهداف تان میرسید و

صاحب این تخصص جذاب میشوید .

(
کارگران اسباب کشی با باربری فرحزاد
کارگران باربری و اتوبار فرحزاد در تهران از برترین باربری های تهران و منطقه فرحزاد می باشد ، که به بهترین شکل ممکن باربری و اسباب کشی های شما را انجام می رسانیم. به نحوه احسنت بارها و اثاثیه های شما را حمل و نقل و جابجا می نماییم. با باربری  فرحزاد که تمام وقت و بدون اتلاف زمان در خدمت شما می باشیم و اینکه در هر ساعات از شبانه روز که تماس نمایید باربری فرحزاد آماده خدمت رسانی به شما می باشیم. با باربری خ
امروز صب ۱۰ اینا بیدار شدم ، استاد ک برنامه رو فرستاده بود به واتساپم ، بعد برنامه کلینیکو از استاد ع گرفتم ، کلینیکای گروه ما به بد ترین شکل بود ،استادایی که دوسشون نداشتم ، با ما افتاده بودن ، اصن هیچ تمایزی بین شاگردای برتر و بقیه نمیذارن ، دهنمون سرویسه ، بابا نصف پاداششو بعد یه سال ریختن ، آخه لعنتیا با این پول کم چه میشه کرد؟
ادامه مطلب
خواص گیاه گل گاوزبان
پیشگیری از نوسان های خلقی مرتبط با یائسگی
زنان یائسه که دچار نوسانات خلقی هستند می توانن به جای استفاده از درمان های هورمونی از مکمل های گل گاوزبان استفاده کنند
گل گاو زبان یک تقویت کننده اعصاب و روان
دمنوش گل گاو زبان تقویت کننده اعصاب و روان و حواس پنجگانه، و نشاط آور است واختلال حواسرا درمان می کند
درمان سرماخوردگی، تنگی نفس با گل گاو زبان
دمنوش گل گاو زبان به همراه کمی لیمو عمانی، عسل برای درمان سرماخوردگی، تنگی نف
وسواس کندن مو از زیر مجموعه اختلالات کنترل تکانه عبارت است از کندن مو که منجر به طاسی لکه‌ای می‌گردد، کندن موی سر شایع است، ابروها پلک‌ها و ریش کم‌تر و موی تنه، زیر بغل و ناحیه پوبیک، ندرتا هدف کندن قرار می‌گیرد.
این اختلال در بیشتر موارد با یک موقعیت استرس‌ آمیز رابطه دارد.
مانند اختلال روانی در روابط مادر و کودک، ترس از تنها شدن و…
اختلال وسواس کندن مو چیست؟
منبع: وب سایت روانشناسی ویکی روان
ادامه مطلب
کتاب وقتی نیچه گریست، آمیزه است از واقعیت و خیال، جلوه ای از عشق،
تقدیر و اراده در وین خردگرای سده ی نوزدهم و در آستانه زایش دانش روانکاوی،
فریدریش نیچه، بزرگترین فیلسوف اروپا...یوزف برویر، از پایه گذاران روانکاوی...دانشجوی
پزشکی جوانی به نام زیگموند فروید، همه اجزایی هستند که در ساختار رمان در
هم تنیده می شوند تا حماسه ی فراموش نشدنی رابطه خیالی میان بیماری خارق العاده
و درمانگری استثنایی را بیافرینند. در ابتدای رمان، لو سالومه، ا
من در شهرستان بودم و حدود دوتا مدرس ایتالیایی عوض کردم. یکبار با آگهی استاد آشنا شدم و مشکلم رو به ایشون گفتم. در کنار سایر راهنمایی هاشون شرکت در کلاس های آنلاین رو به من پیشنهاد دادن. چون دیدن من خیلی روی کلاس هام وسواس دارم شرکت در جلسه آنلاین رو به من پیشنهاد دادن. بازخورد خوبی از کلاس گرفتم و تصمیم گرفتم در جلسات بعدیش هم شرکت کنم. البته خود استاد واقعا خوب درس میدادن و منم دیگه اصلا مدرس عوض نکردم. جالبه بدونین که آزمون استرنی رو با نمره 80
من در شهرستان بودم و حدود دوتا مدرس ایتالیایی عوض کردم. یکبار با آگهی استاد آشنا شدم و مشکلم رو به ایشون گفتم. در کنار سایر راهنمایی هاشون شرکت در کلاس های آنلاین رو به من پیشنهاد دادن. چون دیدن من خیلی روی کلاس هام وسواس دارم شرکت در جلسه آنلاین رو به من پیشنهاد دادن. بازخورد خوبی از کلاس گرفتم و تصمیم گرفتم در جلسات بعدیش هم شرکت کنم. البته خود استاد واقعا خوب درس میدادن و منم دیگه اصلا مدرس عوض نکردم. جالبه بدونین که آزمون استرنی رو با نمره 80
تو خونه تاپ و شلوارک نپوشین!اگه میپوشین، نرین دم در کفشارو مرتب کنین...!
یهویی باد میزنه در بسته میشه، پشت در میمونین! باید برین از همسایه چادر و پیچ گوشتی بگیرین اونوقت (اگه شانس بیارین کسی تو راه پله نباشه و خانمش درو باز کنه) و خودتون به زحمت درو وا کنین...!
وسواس مرتب کردن نداشته باشین...! 
برای دریافت برنامه لطفا اینجا کلیک کنیدعنوان: قرآن کریمحجم: 5.56 مگابایتشماره نسخه 9.9
نام فایل dr.alireza.afshar.apk
تاریخ انتشار 1398/10/05
برنامه مذهبی قرآن کریم شامل تمام سوره های قرآن با راهنمای جزء به جزء،ادعیه و زیارات،ذکر یومیه،ترجمه نماز و کتب منتشر شده از استاد علی رضا افشار ...
برنامه نویس کسی است که برای کامپیوتر کدی می نویسد که به او می گوید چه کاری را باید انجام دهد
برنامه نویسان باید از بخش گسترده ای از الگوریتم ها و زبان های برنامه نویسی اطلاع داشته باشند
برنامه نویسان لازم است که مهارت های ارتباطی نوشتاری و کلامی قوی داشته باشند
آن ها باید توانایی کار در محیط های گروهی را داشته و با
فناوری های جدید و زبان های برنامه نویسی به روز آشنا باشند.

شاگرد به استاد : راز خوشبختی در چیست ؟

استاد : هرگز همنشین احمق ها نش
برای اینکه بتونید یه برنامه نویس خوب بشید نیاز به استاد ندارید فقط گوگل و کمی صبر و حوصله نیاز دارید بعدش شما بهترین برنامه نویس می شوید.
البته کمی هم زبان باید بلد باشید.
توانایی حل مسئله بزرگترین کمکیه برنامه نویسی با شما می کنه

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری فرح آباد
کادر متخصص در امر بسته بندی شرکت معتبر بار ابتدا وسایل و اثاثیه منزل یا اداره شما را در چندین تقسیم بندی حساس و شکستنی و عتیقه جات و قیمتی و سیست های الکتریکی تحت نظارت مستقیم شما با کاغذ و نایلون و فوم ها و نایلون های حباب دار بسته بندی میکنند تا برای انتقال به ماشین مخصوص انتقال بار آماده شوند. مرحله بسته بندی شامل پیچیده شدن وسایل در نایلون ها و پوشش ای مخصوص بر حسب نیاز و جایگیری در کارتن ها و بسته
دعای "یا من اظهر الجمیل" معرفی شده توسط حجت الاسلام فرحزاد در برنامه سمت خدا:
علامه مجلسی(رض) از کتاب عده الداعی نقل می کند که عمربن شعیب می گوید جدم از پیامبر بزرگوار اسلام شنید که
روزی حضرت جبرئیل بر من نازل شد درحالی که شادمان و خندان بود  بر من سلام کرد و من نیز جواب سلام  او را دادم و گفتم علیکم السلام یا جبرائیلجبرائیل(ع) عرض کرد همانا خداوند عزوجل هدیه ای برای تو فرستاده و آن کلماتی از گنجهای بهشت است که خدا به تو کرامت فرموده است. گفتم آ
وسواس فکری یا عملی اختلالی است که بر کیفیت زندگی شخصی و اجتماعی، اثر منفی می‌گذارد.

آیا درمان وسواس
فکری – عملی (ocd)  امکان پذیر است؟ در پاسخ باید گفت که بله، امروزه
بسیاری از راهکارها و  روش‌های درمانی برای خود یاری و درمان وسواس وجود
دارند که افراد با  استفاده از این روش‌های درمان، می‌توانند اختلال وسواس
فکری- عملی خود را  درمان کنند.
به گزارش مجله دلتا؛  وسواس
فکری-عملی (OCD) در صورت عدم درمان به موقع، می‌تواند پیامد‌ها و  مشکلاتی
دانلود آهنگ جدید علیرضا نظرزاده وسواس
Download New Music Alireza Nazarzadeh Vasvas
آهنگ علیرضا نظرزاده بنام وسواس
آره اصلا خود ما اومده ایم اینجا پیشت
کاش ببینی کنارتو چه حالی میشم
ترانه: یزدان حبیب زاده+ موزیک: علیرضا نظر زاده+تنظیم: مهدی ابراهیمی نژاد

ادامه مطلب
آیا راه های تشخیص و درمان وسواس در کودکان را می شناسید؟ اختلال وسواس در کودکان به صورت افکار، احساسات و ترس های نا خواسته بروز پیدا می کند که ممکن است با رفتارهای اجباری نیز همراه شود. این اختلال، کارکرد روزانه کودک را به شکل قابل ملاحظه ای مختل می کند و  می تواند مشکلات زیادی در روند رشدی او برجای بگذارد. بروز وسواس در کودکان باید جدی گرفته شود، زیرا نشان دهنده وجود اضطرابی پنهان در آن هاست. ازآن جایی که کودکان از ماهیت افکار وسواسی و رفت
پرسشنامه وسواس فکری - عملی (OCI )
پرسشنامه وسواس فکری - عملی، در قالب فایل Word، شامل 42 گویه، همراه با راهنمای نحوه نمره دهی و تفسیر و منبع مورد استفاده. این پرسشنامه با اجازۀ پل سالکووسکیس بازسازی شده است و برای اولین بار در سال 1998 چاپ شده است ...
استاد یکی از دروس آز عوض شده بعد انقدر کوچولو و بامزه است که من عمرا به ذهنم می‌رسید استاد باشه تهش میگفتم دانشجوی ترم ۶ باشه خلاصه که خیلی گوگولیه بعد این گوگولی جان امروز گفت وقتی کارشناسی بوده استادش همین استاد استندآپ کمدی بوده و خب باعث شد تصمیم بگیرم هفته دیگه دوشنبه برم از اوشون بابت تربیت چنین استاد گوگولی‌ای تشکر کنم!
ترکیبات:

بابونه، چای کوهی، افتیمون، سنبل الطیب، بادرنج بویهاثرات:تقویت کننده اعصاب، آرام بخش، رفع نگرانی و اضطراب، درمان افسردگی، وسواس، عصبانیت، مکمل درمانی غلبه سودا و بیماریهای ناشی از آن، درمان برخی سردرد ها، تسکین درد و رفع خستگی و ...

زمان مصرف:
شب بعد از شام همراه با عسل یا شکر سرخ
ابن علیان
برنامه درسی طلاب محترم دوره اول و دوم:
ساعت اول: صرف/ استاد حیاتلو
ساعت دوم: نحو/ استاد حیاتلو
 ساعت سوم: فقه/ استاد فتحی
ساعت چهارم: عقاید/ استاد فتحی

برنامه درسی طلاب محترم دوره سوم :

ساعت اول : فقه/ استاد فتحی
ساعت دوم: عقاید/ استاد فتحی
ساعت سوم: صرف/ استاد ناصرخاکی
ساعت چهارم: نحو/ استاد ناصر خاکی
ساعت شروع کلاس ها از ساعت16 تا20 و در روزهای یک شنبه و سه شنبه خواهد بود
سلام
تا حالا چقدر این کلمه رو شنیدین؟
معتاد اینترنتی کسی که ساعت های طلایی عمرش رو به صورت وسواس گونه پشت این صفحه چند رنگ سپری میکنه و نه گذر زمان باعث نگرانیش میشه و نه پوچ انگاری و بی هدفی میترسوندش !
دقایق پیش به این فکر میکردم که چقدر من به این وسیله ارتباطی وابسته شدم ،
راستی چطور میشه این بیماری رو درمان کرد یا حتی کمترش کرد ؟
 کتاب فیزیولوژی ورزشی 5 استاد

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش ۵ استاد - علم ورزشwww.elmevarzesh.com › exercise-physiology-book-download۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش 5 استاد | کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی که با عنوان فیزیولوژی ورزش 5 استاد شناخته می شود،یکی از کتب ...
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی 5 استاد pdf - ...tamasha.com › list › دانلود-کتاب-فیزیولوژی-ورزش-و-فعا

توضیحات فایل
شیپ فایل نقشه منطقه ۲ شهر تهران شامل کاربری اراضی، معابر و گذرها ،فضای سبز و... بسیار مفید و کاربردی برای دانشجویان و مهندسین شهرسازی
تصویر پیش نمایش مربوط به همین محصول (شیپ فایل نقشه منطقه ۲ شهر تهران) میباشد.
منطقه ۲ شهرداری تهران
منطقه ۲ شهرداری تهران یکی از مناطق شهری تهران است که در شمال شرقی میدان آزادی؛ از غرب تا شمال غرب تهران ادامه دارد.این منطقه از جنوب به خیابان آزادی، از غرب به اتوبان اشرفی اصفهانی و محّمد علی جناح
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزشی 5 استاد

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش ۵ استاد - علم ورزشwww.elmevarzesh.com › exercise-physiology-book-download۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش 5 استاد | کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی که با عنوان فیزیولوژی ورزش 5 استاد شناخته می شود،یکی از کتب ...
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی 5 استاد pdf - ...tamasha.com › list › دانلود-کتاب-فیزیولوژی-ورزش-و-ف
زوج درمانی نوعی روان‌درمانی است که در آن یک درمانگر با تجربه در زمینه زوج درمانی، که اغلب اوقات با مجوز ازدواج و خانواده درمانی است، به دو شخص درگیر در یک رابطه عاشقانه کمک می‌کند تا با جستجویی در رابطه خود، حل مشکلات و بهبود رضایت از روابط خود را داشته باشند.
در زوج درمانی چه انتظاری باید داشت؟
زوج درمانی با پرسش برخی از سؤالات استاندارد در مورد پیشینه روابط و همچنین بررسی خانواده‌ها، مبدا، ارزش‌ها و پیشینه فرهنگی هر یک از زوجین شروع م
بسم الله الرحمن الرحیم
الحمدلله باز توفیق پیدا کردم مطلبی دیگری بزارم و ان شاء الله این راه ادامه میدم. خداروشکر موصل آزاد شد و اگر خدا بخواهد خبر آزادی بیت المقدس هم خواهیم شنید. امان از وسواس! کسی که وسواس الکی داره عبد(برده) شیطان هست؛ مفهمید یعنی چی؟ مگر هدف خلقت عبودیت خدا نبود؟ مثلا خدا به یکی میگه 2 بار آب بریزی پاک میشه شیطان میگه 2 بار کمه و او حرف شیطان را اطاعت میکنه! الان عبد کیه؟
راه حل درمان وسواس زیاد پیچیده نیست. خودم زمانی وسواس
در این نوشته قصد داریم به توصیف بیماری­های مقعدی بپردازیم و در مورد درمان فیستول، درمان کیست مویی، درمان شقاق، درمان فیشر، درمان آبسه مقعدی و درمان بواسیر صحبت کنیم. در ادامه به هریک از این موارد اشاره­ای خواهیم داشت و سپس به صورت مفصل، به موضوع درمان شقاق می­پردازیم.
درمان بواسیر
ادامه مطلب
هدف اصلی کلینیک روانشناختی طلوع ارتقا سطح کیفی سبک زندگی افراد به صورتی است که بتوانند خود با مشکلات مواجه شوند
• تشخیص و درمان اختلالات خلقی( افسردگی،اضطراب،وسواس ، پرخاشگری و...)
• مشاوره خانواده( ازدواج ،طلاق،خانواده درمانی ،بررسی و رفع تنش های خانواده و مشکلات فرزندان)
•مشاوره کودک و نوجوان( پرخاشگری کودکان و نوجوانان،بیش فعالی، کاهش تمرکز،ناخن جویدن،شب ادراری، اختلالت خواب و...)
•مشاوره تحصیلی(برنامه ریزی درسی)
•ارائه آزمون های هو
بسم‌الله...
سلام!
+
این موقعیت را تصور کنید:
استادی هست که فقط یک درس دو واحدی ارائه داده است و ظرفیت کلاس ۳۵ نفر است. بعد از کلی چانه زدن ظرفیت کلاس به ۴۰ نفر افزایش یافته است. در کنار این استاد، استاد دیگری همین واحد را ارائه کرده است.( یعنی انتخاب‌های دیگری هم وجود دارد.)
کلاس استاد اول که از این به بعد ایشان را استاد الف می‌نامیم متقاضی بسیاری دارد. 
درس برای یک ورودی دیگر ارائه شده و نمی‌توان از طریق سامانه‌ی دانش‌گاه گرفت‌ش.
گروهی از بچه
هنگام بازگشت به منزل متوجه شد که دزدی از منزل ایشان فرشی برداشته و در حال بردن آن است!استاد، دزد را تا سرای بوعلی بازار تهران که مشغول فروختن قالی شد، تعقیب کرد.لحظه‌ای در مقابل فرش درنگ کرده، سپس پیش رفت و با پیش‌نهاد منفعت به طرفین، قالی را خریداری کرد. البته به شرط آن که تا منزلش حمل کند.وقتی دزد به منزل استاد رسید، تازه متوجه اصل قضیه شد!!این‌جا بود که از استاد عذرخواهی کرد و ...استاد بدون آن‌که به روی خود بیاورد فرمود: «من که ندیدم تو از خ
بسم الله الرحمن الرحیم
بدون شک خسروآواز ایران در اعتلای موسیقی فاخر ایران و معرفی آن و ترسیم زیبایی های مردم شیعه ایران با بهره گیری از اشعار بزرگانی چون حافظ و سعدی و سنایی ومولوی که همه از محبان پیامبر رحمت و اهل بیت علیهم السلام بوده اند . نقش غیر قابل انکاری داشته اند...
اگر شخصی بخواهد به ادبیات ایران نگاهی داشته باشد
بدون شک نگاهی به اشعاری که خسرو آواز ایران استاد محمدرضا شجریان با وسواس و دقت بالایی
اضطراب
فوبیا
وسواس فکری و عملی
افسردگی
اعتیاد
اختلالات خوردن
وحشتزدگی
خشم
CBT یکی از تحقیقاتی­ ترین انواع درمان­ها ­است، بخشی از آن هم به این دلیل است که این درمان، روی اهداف بسیار خاص تمرکز دارد و نتایج آن را می­ توان نسبتا راحت اندازه گیری کرد.
در مقایسه با روان درمانی مبتنی بر روانکاوی، که افراد را به سمت خودکاوی بی انتهاتر تشویق می ­کند، درمان شناختی رفتاری اغلب برای افرادی مناسب­تر است که با یک رویکردی ساختاری و متمرکز ارتباط بهتری بر
بسم الله الرحمن الرحیم
در پی سوالات دوستان و اظهارنگرانی نسبت به وضعیت سلامت استاد فاطمی نیا به اطلاع عزیزان می رسانیم، حال عمومی استاد خوب است ولی ضعف ناشی از مشکلات شیمی درمانی دارند. 
ضمن تشکر از همه دوستان برای عافیت و سلامتی ایشان التماس دعا داریم.
 ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
خاطرنشان می شود استاد فاطمی نیا از اوایل زمستان نودوهفت دچار بیماری شده اند و تحت درمان می باشند
جدید ترین تلاوت استاد محمود شحات انور در کشور مصر
تلاوت تصویری کوتاه و زیبای استاد محمود شحات انور از {آیات انتهایی سوره ی کهف} در  شبکه ی تلویزیونی مصر...سال هاست که شبکه ی تلویزیونی خصوصی "الحیاة"برنامه ی پرطرفداری با عنوان "بوضوح" را روی آنتن می برد.در این برنامه شخصیت های مشهور و معروف و مطرح مصری حضور می یابند .
ادامه مطلب
دارای مهارت در حوضه رویکرد روانپویشی کوتاه مدت فشرده و همچنین رویکرد رفتار درمانی شناختی  سابقه کار در کمپ ترک اعتیاد  سابقه کار در دانشگاه  دارای 5 سال سابقه کار درحوزه آموزش و درمان  حوزه کاری در زمینه بیماری های روانپزشکی همچون افسردگی، اضطراب، وسواس، اعتیاد، شخصیت، مسایل جنسی
ساعات کاری همه روزه به غیر از جمعه ها از ساعت 10 تا 21
امروز کلاس زبان بودم
با استاد زبانم صحبت کردم
قرار شد کار ویرایش کتابم رو انجام بده
کتابی که هنوز حتی یک صفحه هم نوشته نشده!!
فکر بدی نیست خودم سعی کنم ترجمه کنم و استادم ویرایش
شاید حدود یک سال نوشتن .. ترجمه و ویرایش کتاب طول بکشه
اما اتفاق خوب اینه که امروز اولین جملات کتاب نوشته شدن
شاید این دست نوشته ها هیچ وقت کتاب نشن
ولی ارزش امتحان کردنش رو داره
سال قبل گفته بودم که استاد زبانم از برنامه های سال جدیدم پرسید
امسال کلی برنامه داشتم
نگم ب
♣♣♣♣♣♣همزمان با شهادت کریم اهل بیت اقا امام حسن مجتبی علیه السلام همایش بزرگ هیئت شیفتگان وحی برگزار شد .
   ⚫ شرح مختصر برنامه ⚫✔ قرائت آیاتی از کلام الله مجید توسط قاری محترم جناب استاد اقای علیزاده✔ پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران✔ بهرمندی از فرمایشات ارزشمند استاد عزیز سرکار خانم خجسته پیرامون وقف ✔ اطلاع رسانی طرحها و برنامه های اموزشی موسسه توسط استاد سرکار خانم کاظمی✔ خیر مقدم و تشکر از حضور مدعوین گرامی توسط مدیر عامل محت
استاد فقط استاد امروز 
ک مراقبم بود اومد راحت در کلاسو بست بچه ها همه ازاد همه سوالارو قشنگ توضیح داد جواب رو هم غیر مستقیم گفت حواسشم پرت میکرد هر کی هر کار میخاس میکرد تازه یک سوال ازش پرسیدم نصف جواب رو بهم گفت گفت حالا فعلا اینارو بنویس بقیرم اگه یادت میاد بنویس اگه هم یادت نمیاد اشکال نداره خودتو ناراحت نکن نمرتونو میدم ^___^
استادی از بهشت
الهی ک خیر ببینی استاد جان
به شدت دچار وسواس فکری شدم همش خودمو سرزنش میکنم نکنه این حرفو زدم اشتباه بود الان فلانی چه فکری راجع به من میکنه و ....
وقتی سودای بدن آدم بالا میره اینطور میشه 
چاره اشم خوردن گرمیجاته که من زده شدم ازش :/ 
من کلا آدمی بودم که به راحتی با همه ارتباط میگرفتم و خیلی خوش صحبت بودم  D: از بس شوخ بودم آدما از با من بودن لذت میبردن -_-
درسته تعریف بود اما جدی بود :)))
ولی حالا :( خیلی برام سخت شده 
دارم با طرف حرف میزنم از وسواس دیوونه میشم که نکنه این حرفو
روش درمان پیوسته و مرتبط یک رهیافت درمان سلامت روانی است .
که بر مبنای روان شناسی عمیق می باشد و بیان می دارد .
روش درمان پیوسته و مرتبطکه هر مورد ذهن آگاه و ذهن ناخودآگاه در سلامت روان شناختی.
و عاطفی فرد نقش دارند. این روش درمان تجربی بر مبنای اصول ساختار گرایی.
و نوروبیولوژوی (شاخه ای از زیست شناسی که با آناتومی، روان شناسی.
و آسیب شناسی سیستم عصبی بدن سر و کار دارد) شکل گرفته است.
از جمله روش درمان وسواس که از طرق غیر دارویی هم قابل اجراست .
مط
دانلود رمان جدید عروس استاد
دانلود زیبا و جذاب رمان عروس استاد
دانلود رمان عروس استاد دارند جام طرفدار
دانلود جدیدترین رمان عروس استاد با نسخه pdf
دانلود رمان باحال و عاشقانه عروس استاد با نسخه pdf
دانلود پارت اول رمان عروس استاد با نسخه apk
ادامه مطلب
درمان استرس و اضطراب
در این مطلب می‌خوانید: درمان استرس با داروهای گیاهی,درمان استرس و اضطراب شدید,درمان دلشوره و اضطراب,درمان استرس با طب سنتی,درمان استرس و 
افسردگی,درمان دارویی استرس,درمان استرس و تپش قلب,برای درمان استرس چه بخوریم

ادامه مطلب
امروز هدیه ی استاد عیسی را در پیج اینستای چرم چمان سفارش دادم. یک کیف مضراب تار سماقی رنگ و بسیار زیبا. تا آخر هفته به دستش میرسد. آدرس خانه ی استاد را از دختر عمه گرفتم و کلی سفارشش کردم استاد متوجه نشود. دختر عمه همان روز گفت بیا با هم بریم خانه ی استاد و روز معلم سورپرایزش کنیم. کمی که فکر کردم دیدم اصلا جایز نیست و ممکنه استاد عیسی دوست نداشته باشد هنرجویانش وارد حریم خانه اش بشوند. وای که چقدر دلم برای استاد عیسی و کلاس نادری تنگ شده است. با
نوره، درمان سرطان است و افسردگی و اضطراب
ترس، افسردگی، اضطراب، وسواس، سرطان های مختلف شایع در میان زنان و مردان و … همه مشکلات بسیار حاد و رایج این روزگارند که گریبان بسیاری از ما را گرفته است و 
درطب اسلامی برای آن یک دستورالعمل ساده و موثر توصیه شده است : نوره درمانی.
درطب اسلامی برای  متعادل سازی قوای جسمی و روحی دستورات مهمی داده شده است که یکی از آنها نوره درمانی است.
در واقع بسیاری از بیماری ها می تواند به کمک این دستورالعمل در جسم و رو

بیا دستی برسون اسفاد و آباد کنیمبیا  با  همت خود از  قُدما  یاد کنیممسجد و حوض  و  شجر  بخشیدندبیا بر پا  همه سازه های اجداد کنیمبا همه بی سر  و سامانی اوضاع بیا بستیزم  ز  جوانان  گره  آزاد   کنیمگل امید  بکاریم به دل  قشر  جوان و جوانان  وطن  طالب  اسفاد کنیم کسب و کاری بزنیم حجره و یا دکانیبیا   احیا‌   هنرِ   حاجیِ  قناد   کنیمیا علی گوی که با یاری و همکاری تومیشه اسفاد مونو بهزِ  فرحزاد کنیمسربلندیش بخواهیم چو سرو کُهنشکه ببالیم
کودکی ده ساله را که دست چپش در یک حادثه ی رانندگی از بازو قطع شده بود ، برای تعلیم فنون رزمی جودو به یک استاد سپردند . پدر کودک اصرار داشت استاد از فرزندش یک قهرمان جودو بسازد . استاد پذیرفت و به پدر کودک قول داد که یک سال بعد میتواند فرزندش را در مقام قهرمانی کل باشگاه ها ببیند . در طول شش ماه ، استاد فقط روی بدنسازی کودک کار کرد و در عرض این شش ماه حتی یک فن جودو به او تعلیم نداد 

ادامه مطلب
Wunder list :
یکی از بهترین اپ های برنامه ریزی شخصی wonder list است کهمتاسفانه امسال دیگه برای همیشه بسته میشه. چون مایکروسافت اونو خریده و و دارن اعلام می کنن که کاربر ها سوییچ کنن رو اپ جدید. که اسمش هست Micro Soft To-Do
https://www.wunderlist.com/

Micro Soft To-Do : 
این اپ که جایگزین اپ قبلی است علاوه بر همه امکانات Wonder List یک سری امکانات جدید داره مثل گزینه دارک مود و همچنین شخصی سازی کامل لیست های ما. 
این اپ برای ویندوز 10 ، آندروید و آی او اس در دسترس است. آن استفاده می کنند تو
با سلام
استاد عابدینی در سال 1394 طی 27 قسمت برنامه‌ی «مهر و قهر»، هر هفته در روزهای چهارشنبه (ساعت 2 و 45 دقیقه ظهر) در رادیو معارف به بیان نظام حب و بغض در اسلام پرداختند.
 محتوای این بیانات استاد بیان ساختار ارتباطات ایمانی بوده، که از ارتباط با اهل ایمان در ولایت میان مؤمنین میرسد به ولایت امام معصومِ زمان (علیه السلام)، و از ولایت امام زمان برسد به ولایت خداوند متعال؛ که بیان این نظام معارف دینی، با استفاده از شرح و تفسیر آیات قرآن و روایات ک
بهترین درمان کک و مک صورت
لکه های قهوه ای روی پوست صورت و بدن یعنی اختلالی بزرگ در زیبایی و جذابیت.برای درمان سریع کک و مک دو روش درمان دارویی و درمان خانگی با ماسک های گیاهی توصیه می شود.سریعترین روش درمان لکه های پوستی را بشناسید.

ادامه مطلب
من خط الشهید رحمه الله قیل للصادق علیه السلام: على ما ذا بنیت أمرك؟ فقال: على أربعة أشیاء: علمت أن عملی لا یعمله غیری فاجتهدت، وعلمت أن الله عز وجل مطلع علی فاستحییت، وعلمت أن رزقی لا یأكله غیری فاطمأننت، وعلمت أن آخر أمری الموت فاستعددت.
به حضرت صادق علیه السلام عرض کردند: کار خود را بر چه چیزی بنا کرده‌ای؟
حضرت فرمودند: بر چهار چیز:
۱- فهمیدم که عمل مرا دیگری انجام نمی‌دهد؛ پس به کوشش پرداختم.
۲- دانستم که خداوند بر حال من اطلاع دارد؛ پس خجال
خصوصیات یک استاد آیلتس مناسب
یکی از دغدغه های زبان آموزان و کاندیداهای آیلتس انتخاب استاد مناسب بوده است. به این دلیل که این آزمون دقیقا یک آزمون سرنوشت ساز است. بر اثر شکست در این آزمون هر فردی ممکن است هزینه های زیادی متحمل شود لذا انتخاب یک استاد مناسب و کاربلد واقعا کار سختی است. اگر شما هم با این مشکل مواجه شده اید لطفا به لینک زیر سر بزنید تا با خصوصیات یک استاد آیلتس خوب آشنا شوید: 

انتخاب استاد مناسب آیلتس...

معرفی دبیران محترم دبیرستان نمونه ملاصدرا درس سال 99-98

کار و فناوری
استاد علی ربیع زاده(لیسانس برق_دبیر تخصصی در حوزه برق و سازه های الکترونیکی و کار های عملی) 

عربی
استاد ایوب شکاریان (دکترای عربی، دبیر تخصصی) 
استاد عباس مومن (لیسانس عربی"دبیر تخصصی) 

ریاضی
استاد ابراهیم بشیریان (فوق لیسانس ریاضی'دبیر تخصصی) 
آقای.... (اطلاعات بعدا اصلاح میگردد) 

فارسی
استاد حسن فراتی (لیسانس فارسی' دبیر تخصصی) 
آقای حاجی پروانه (لیسانس فارسی ') 

علو

در این قسمت قصد داریم شما را با برنامه  آموزش کامل فتوشاپ آشنا بکنیم . این برنامه برای گوشیهای اندروید میباشد . پس اگر میخواهید به یک استاد فتوشاپ کار تبدیل شوید این برنامه را به صورت رایگان از لینک زیر دانلود کنید و به دستورات آن عمل کنید.
حجم فایل : 12mb
فرمت فایل : apk
لینک دانلود رایگان و مستقیم در : دریافت برنامه

در این قسمت قصد داریم شما را با برنامه  آموزش کامل فتوشاپ آشنا بکنیم . این برنامه برای گوشیهای اندروید میباشد . پس اگر میخواهید به یک استاد فتوشاپ کار تبدیل شوید این برنامه را به صورت رایگان از لینک زیر دانلود کنید و به دستورات آن عمل کنید.
حجم فایل : 12mb
فرمت فایل : apk
لینک دانلود رایگان و مستقیم در : دریافت برنامه
وسواس 
وسواس 
وسواس 
وسواس 
به چه حقی به من میگی وسواس؟ به چه حقی؟ 
خودت و خواهرت و مادرت هم وسواس بودین 
عمه امم که وسواس بوده 
عمه م که دخترداییت بوده 
یه برّ وسواسی به هم ریخته بودین منم وسواس شدم از ژن تو و اون بابام که باهم فامیلید 
خودت که بچه بودی مادرت حیاط رو جارو می کرده می گفتی من پشت سر مادرم جارو می کردم حالا به من میگی وسواس آره؟ 
یادته چه با افتخار هم می گفتی؟ 
یادته چه تو سر ما میزدی؟ 
یادته؟ 
که من اینجور بودم حالا دخترام تنبل 
برای دریافت برنامه لطفا اینجا کلیک کنیدعنوان: قرآن کریمحجم: 5.56 مگابایتشماره نسخه 9.9
نام فایل dr.alireza.afshar.apk
تاریخ انتشار 1398/10/05
برنامه مذهبی قرآن کریم شامل تمام سوره های قرآن با راهنمای جزء به جزء،ادعیه و زیارات،ذکر یومیه،ترجمه نماز و کتب منتشر شده از استاد علی رضا افشار ...
روش درمان فوری سرماخوردگی در یک روز در منزل
با سرد شدن هوا سرماخوردگی نیز بین کودکان و بزرگسالان شیوع پیدا می کند . همانطور که می دانید کسانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند بیشتر دچار سرماخوردگی می شوند بنابراین قبل از آمدن فصل سرما و ابتلا به سرما خوردگی برنامه غذایی سالمی را رعایت کنید و خود را ایمن گردانید. اما اگر دچار سرماخوردگی شدید با راهکارهایی که در ادامه مطلب آورده ایم می توانید سرما خوردگی خود را 24 ساعته پایان بخشید.
برای درمان سرما
خب گاهی با بعضی آدمها به مشکل میخوری، نمیدونم چرا با این استاد به مشکل خوردم. واقعا هنوز برام سوال هست. وقتم شریف تر از این بود که به غیبت از ایشون بگذره. خسته ام کرد.اینها رو میگم که خالی بشم چون جایی برای گفتن ندارم و مثل شما استاد عزیز، پیش همه یک سری واقعیت نصفه و نیمه را بیان نمیکنم!!!
ادامه مطلب
گویند که معلّمی از بینوایی در فصل زمستان درّاعۀ(1) کتانِ یک‌تا(2) پوشیده بود. مگر خرسی را سیل از کوهستان در ربوده بود می‌گذرانید، و سرش در آب پنهان.(3)
کودکان پشتش را دیدند و گفتند: «استاد، اینک پوستینی در جوی افتاده است، و تو را سرماست، آن را بگیر.» 
استاد از غایت احتیاج و سرما در جَست که پوستین را بگیرد، خرس تیز(4) چنگال در وی زد. استاد در آب گرفتار خرس شد. کودکان بانگ می‌داشتند که: «ای استاد، یا پوستین را بیاور و اگر نمی‌توانی رها کن، تو بیا.»
گ
چند ماه پیش در کلاس اتفاق عجیبی افتاد که مانند یک  راز بود. یکی از همان راز های استاد.
تلفن آقای نوری زنگ خورد و با حالتی پریشان کلاس را ترک کرد. ما همه جا خورده بودیم.وقتی استاد کلاس را ترک کرد مدیر دوره ها آمد و کلاس را تعطیل کرد. همه ی ما نگران استاد بودیم که مبادا اتفاقی برای او بیفتد.
چند روز گذشت اما خبری از استاد نبود و یک مربی تند مزاج سرپرستی کلاس ما را به عهده داشت. 
چند هفته گذشت و در نهایت استاد آمد ولی رفتارش آن استاد قبلی را نشان نمی د
استاد داستان پیام داده انتظار میره امسال به جای چیزهای دیگه ...برای هم کتاب ارسال کنیم به عنوان عیدی تا هم مطالعه کنیم و هم این روزها مفید باشه برای همه...
منم جواب دادم...واقعاااا انتظار میره استاد!بی زحمت امضا هم بکنید کتابو برام!
و استاد فقط سکوت...فقط نگاه...

آیا پس از جلسه درمان می توانم به محل کار بازگردم؟
آری. این درمان معمولاً «درمان زمان ناهار» نامیده می شود، چون مختصر و مفید است و به ندرت عوارض جانبی داشته باشد. پس از درمان با روش میکرودرم، پوست شما باید شاداب و جوان شود.
http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
     آیا پس از جلسه درمان می توانم به محل کار بازگردم؟
آری. این درمان معمولاً «درمان زمان ناهار» نامیده می شود، چون مختصر و مفید است و به ندرت عوارض جانبی داشته باشد. پس از درمان با روش میکرودرم، پوست شما باید شاداب و جوان شود.
http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
اولین بار مریم این کتاب رو معرفی کرد
با مریم کلاس استاد جان آشنا شدم
رشته و گرایش خیلی متفاوتی داره با زمینه کار من و استاد جان
استاد مریم گفته بود کلاس استاد جان رو بیاد شاید بتونه در مورد ی موضوعی
اطلاعات کسب کنه
و مریم پارسال برای دومین سال می اومد کلاس استاد جان
خوب براش خیلی سنگین بود و میشه گفت هیچی نمی فهمید
از من در مورد استاد جان و دیدگاهش و نگرشش پرسید
و این بین یکمی از دیدگاه استاد خودش گفت
و این شد که من با استاد مریم از دور آشنا شدم
رابطه وسواس و افسردگی

رابطه وسواس و افسردگی
مسئله رابطه وسواس و افسردگی، در سال های اخیر توجه کارشناسان زیادی را به خود جلب کرده است. افراد مبتلا به اختلال وسواسی – اجباری یا OCD بیشتر در معرض ابتلا به انواع دیگر بیماری های روانی هستند. یکی از رایج ترین این اختلالات روانی که افراد وسواسی می توانند به آن مبتلا شوند اختلالات افسردگی MDD است. در حقیقت تحقیقات نشان می دهد تا دو سوم افراد مبتلا به OCD یک دوره افسردگی عمده را تجربه می کنند. این مسئله
 درمان زود انزالی به روش پیترتاک

دانلود فایل

آموزش درمان قطعی زود انزالی به روش پیترتاک 100% تضمینی ...pitertak.com › فهرست محصولاتبه جای استفاده از داروهای تاخیری موقت و خطرناک کتاب راز درمان سریع زود انزالی به روش پیترتاک را به خدمت بگیرید آن وقت می توانید به صورت کاملا طبیعی و بدون ...
درمان زود انزالی به روش پیترتاک :: فایل تو فایلfiletofile.blog.ir › درمان-زود-انزالی-به-روش-پیترتاکدرمان زود انزالی به روش پیترتاک آیا از این که هر
امروز استاد عیسی پیام داد که به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی همگانی کلاسهای موسیقی غیرحضوری تا پایان سال برگزار میشود. به این صورت که هر هنرجو باید اجرای درس خودش را فیلم بگیرد و برای استاد ارسال کند و سپس استاد ایرادات احتمالی اجرا رو بگوید و درس جدید را هم بدهد. تجربه ی شیرین و منحصربفردی خواهد بود
بدم اومد ک وقتی استاد داشت chondromalacia رو درس میداد به من نگاه کرد فقط چون که میدونست من زانوم درد میگیره://بعدشم پرسید استاد درمانش چیه استاد گفت وزن کم کنن، گفتش که اگه وزنشون کم باشه چی؟ استاد گفت هیچی و باز به من نگاه کرد:/الان که داشتم این مبحثو میخوندم یادم اومد و خورد تو حالم:/اینم یادم اومد که سر قلب استاده به من گفتش که برم دستگاه فشار بیارم خیلی بدم اومد:(((((شاید چون نصفه و شبه و دارم درس میخونم، ولی نه خوب ناراحت میشه آدم بخاطر چیزای کوچیک:(
 برنامه ریزی ضربتی 
برنامه ریزی ضربتی برنامه اوج یادگیری ویژه کنکوری ها
برنامه ضربتی ۲۷ روزه به روش شب امتحانی 
افزایش  تا سقف ۳۰ درصد در درصد دروس تخصصی افزایش حداکثری درصد دروس عمومی، حتی رسیدن به ۱۰۰ درصد(برنامه ۱۲ روزه)همین الان به شماره:09128375702 تماس بگیرید.  
دانش آموزانی که از الان میخوان شروع کنن به خواندن برای کنکور ما با یک برنامه ویژه کمکشان خواهیم کرد.
برنامه مطابق با آزمون ۴هفته ای ۲۵ بهمنهفته دوم
ویژه فارغ التحصیل ریاضی
سبک :
رفتیم مریض رو معاینه کنیم ، مریض آخوند بود با عمامه و بند و بساطش نشسته بود روی تخت ؛ استاد گفت میشه کلاهتون رو بر دارین من معاینه کنم ؟؟ (سرش رو بخیه زده بود باید سرش رو میدید استاد) 
یعنی اووونقدر خودم رو نگه داشتم اون وسط نخندم که داشتم غش میکردم :)) 
بعد از اینم که اومدیم بیرون خود استاد از سوتی ای که داده بود غش کرد رسما...
آموزش درمان زود انزالی به روش پیترتاک

دانلود فایل

آموزش درمان قطعی زود انزالی به روش پیترتاک 100% تضمینی ...pitertak.com › فهرست محصولاتبه جای استفاده از داروهای تاخیری موقت و خطرناک کتاب راز درمان سریع زود انزالی به روش پیترتاک را به خدمت بگیرید آن وقت می توانید به صورت کاملا طبیعی و بدون ...
درمان زود انزالی به روش پیترتاک :: فایل تو فایلfiletofile.blog.ir › درمان-زود-انزالی-به-روش-پیترتاکدرمان زود انزالی به روش پیترتاک آیا از این که هر بار ر
یکماه پیش فایل پروژه را فرستادم برای استاد، قرار بود کامنت های خودش را بذاره و بعد فایل را بفرسته برای خانم دکتر که ایشون هم کاملش کنه و بخشی که مربوط به تخصصش هست را بذاره. چند روز پیش نهایتا به استاد پیام دادم که استاد تغییرات را انجام دادید فایل را بفرستید که من موارد شکلی و ... را هم نهایی کنم. اونوقت تازه میگه از خانم دکتر پیگیر بشوید که فایلشون را ارسال کنند! خب من تا اون موقع فکر میکردم استاد کامنت های خودش را گذاشته روی فایل، تا اینکه زن
به امید خدا فعلا کار رو با بارگذاری صوتهای تدریسی که ضبط شدن و برخی جزوات که تقریر خودم هست شروع می کنم؛ تا ببینیم در ادامه خدا چی بخواد...
محتواهایی که فعلا آماده در اختیارم هست و ان شاء الله به تدریج بارگذاری میشه ، عبارتند از:
ادبیات:
جزوه نحو 4 استاد شامیری (حفظه الله)
صوت های تدریس و جزوه تجزیه ترکیب استاد شامیری (حفظه الله)
فقه:
صوت های تدریس فقه 3 ( کتاب المتاجر، کتاب البیع و کتاب الدین) استاد مفتخر (حفظه الله)
صوت های تدریس فقه 2 (کتاب الصوم
بعد از اولین جلسه ای که با استاد کاف داشتیم،حس پرواز روی ابرها را داشتم که چنین استاد باسواد و خفن نصیبمان شده!
اما این احساس شعف در جلسات بعد تبدیل به حس سرخوردگی شد!همچنان خوشحالم که  در این ترم دو درس با استاد کاف دارم اما تاب سرزنش های هرجلسه اش را ندارم.جلسه ی اول حرف هایش را گذاشتم به حسابِ استادی دلسوز که بچه هایش را نصیحت میکند و در پی ایجاد انگیزه در بچه های سرخوش است اما با تکرار حرف ها در قالب دیگر در جلسات بعدی حس یک دانشجوی خنگ و با
فردی چندین سال شاگرد نقاش بزرگی بود و تمامی فنون و هنر نقاشی را آموخت ، استاد به او گفت که دیگر شما استاد شده ای و من چیزی ندارم ک به تو بیاموزم

شاگرد فکری به سرش رسید، یک نقاشی فوق العاده کشید و آنرا در میدان شهر قرار داد ، مقداری رنگ و قلمی در کنار آن قرار داد و از رهگذران خواهش کرد اگر هرجایی ایرادی می بینند یک علامت × بزنند و غروب که برگشت دید که تمامی تابلو علامت خورده است و بسیار ناراحت و افسرده به استاد خود مراجعه کرد

استاد به او گفت :
آ
 مرکز مشاوره بنیان آرامش
ارائه خدمات روانشناسی در قالب:بهترین روانشناس کودک در تهران
     مشاوره شغلی و تحصیلی، مشاوره پیش از ازدواج
     درمان های فردی و گروهی، اختلالات خلقی، اختلالات اضطرابی، اختلالات وسواس
     اختلالات کودک و نوجوان، اعتیاد، اختلالات زناشوئی و خیانت، استعدادیابی و استعداد سنجی
ارائه خدمات با بالاترین کیفیت 
با کادری مجرب و حرفه ای
شماره تماس : 0215596483302155936137
 مرکز مشاوره بنیان آرامش
ارائه خدمات روانشناسی در قالب:بهترین روانشناس کودک در تهران
     مشاوره شغلی و تحصیلی، مشاوره پیش از ازدواج
     درمان های فردی و گروهی، اختلالات خلقی، اختلالات اضطرابی، اختلالات وسواس
     اختلالات کودک و نوجوان، اعتیاد، اختلالات زناشوئی و خیانت، استعدادیابی و استعداد سنجی
ارائه خدمات با بالاترین کیفیت 
با کادری مجرب و حرفه ای
شماره تماس : 0215596483302155936137
چند ماه پیش در کلاس اتفاق عجیبی افتاد که مانند یک  راز بود. یکی از همان راز های استاد.
تلفن آقای نوری زنگ خورد و با حالتی پریشان کلاس را ترک کرد. ما همه جا خورده بودیم.وقتی استاد کلاس را ترک کرد مدیر دوره ها آمد و کلاس را تعطیل کرد. همه ی ما نگران استاد بودیم که مبادا اتفاقی برای او بیفتد.
چند روز گذشت اما خبری از استاد نبود و یک مربی تند مزاج سرپرستی کلاس ما را به عهده داشت. 
چند هفته گذشت و در نهایت استاد آمد ولی رفتارش آن استاد قبلی را نشان نمی د
از کلاس های انلاینمون همینقدر براتون بگم که از کل یک ساعتونیم کلاس یک ساعتو ربعش صدای استاد قطعه و ما صدای استادو نداریم و اون یک ربع دیگه هم که وسطا هر چند ثانیه وصل میشه استاد داره سرفه میکنهو صداشو صاف میکنه یا صدای زیبای قورت قورت آب یا چای خوردن استاد میاد
منکه خیلی دارم استفاده میکنم از کلاسا شمارو نمیدونم:) 
چکیده. 4
مقدمه. 7
بیان مساله و شرح وضعیت
موجود. 8
وسواس... 9
وسواس در ادبیات فارسی.. 9
لغت وسواس... 10
ماهیت وسواس... 10
تظاهرات بالینی و طبقه
بندی.. 11
آثار و نشانه های وسواس... 11
صورت های وسواس... 12
انواع وسواس... 14
وسواس تقارن چیست؟. 16
علل وسواس... 17
روان رنجوری وسواس
فکری و عملی.. 18
وسواس ارثی است یا
اکتسابی.. 18
ویژگی های اختلال شخصیت
افراد وسواسی.. 18
حالات افراد وسواسی.. 19
اخلاق و رفتار. 21
جنبه های اخلاقی بیمار. 21
درمان. 22
شیوه‏هاى اصولى در
درمان وسواس... 24
تجربه
بسم‌الله الرحمن الرحیم
استاد دیگر نمی‌خواند
تازه مسئولین متوجه شده اند که چقدر جایش خالی است؟؟؟؟
چقدر دیر!!!
ولی باز هم تشکر 
براستی استاد محمدرضا شجریان لیاقتشان بیش از یک خیابان است
فرهنگ ایران زمین پس تا ابد تا همیشه زیر دین استاد شجریان است همانطور که به حافظ مدیون است
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر و الغلبه
امروز صبح رفتم پیش استاد منو جلو آقای ملکی شست گذاشت هر چی تو دهنش بود بهم گفت :|
هی میگفت من اینقد مقاله اتو تصحیح کردم تاحالا than رو اونجا گذاشتم ؟!! 
بعد از ظهر نشسته بودم دیدم استاد اس ام اس داد گفت ساعت سه بیا اتاقم 
نگو استاد فک کرده بود صبح به اندازه کافی فوش نداده بهم گفته بود برم باز منو بشوره  دوباره یه دورم ساعت سه منو شست پهن کرد... فردا زنگ نزنه بگه بیا فوشت بدم صلوات 
+ یه زمانی زندگی ما هم اینجوری بود ولی الان رابطه مون بر اساس احترام
دچار وسواس فکری شده‌ام. اما اصلا خودم را مقصر نمی‌دانم. کمی فکر کردم که چطور شروع شد. به نتایجی رسیده‌ام که هیچ منبع معتبری برای رد یا تاییدشان وجود ندارد. اما فکر می‌کنم اینطور شروع شد که مدام از خودم می‌پرسیدم چطور؟ چرا؟
او رفته بود، بعد از سه سال برگشته بود و گفته بود سایه من در تمام این سه سال همراهش یوده و هیچ وقت نتوانسته خوشحال باشد. هر آغوشی برایش دردآور بوده و هیچ کس را نتوانسته دوست داشته باشد. و من که ایمان داشتم به آنچه که بینمان
اختلال وسواس فکری– عملی چگونه توسعه پیدا می کند؟تحقیقات نشان می ­دهند که 90درصد از مردم افکاری مشابه با افکار مشکل­ زا در افراد وسواسی را دارند. با این حال به نظر می ­رسد افراد مبتلا به اختلال وسواس نسبت به افراد عادی بیشتر از این افکار رنج می ­کشند. در اکثر موارد افکاری که موجب نگرانی مبتلایان به اختلال وسواس را فراهم می ­آورد، برخلاف باورها و ارزش ­های آن­ها است. به عنوان مثال، یک فرد بسیار مذهبی از این می ­ترسد که کفر بگوید، یا یک مادر پرم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش رسانه